< < < Apple Sonunda İnstagram Hesabı Açtı!

Apple Sonunda İnstagram Hesabı Açtı!

Teknoloji devi apple bir yere kadar toplumu kucaklıyor.

Çoğu şirket twitter ve facebook gibi sosyal ağları yıllardır kullanıyor olmasına rağmen dünya devi apple bu konu da biraz çekingen kaldı.


Dünya teknoloji devi apple'ın bir twitter sayfası (@apple) olmasına rağmen bu zamana kadar hiçbir tweet atmadı.
Aynı şekilde bir facebook sayfası da bulunan apple bu sayfa da hiç paylaşım yapmamış olarak görünüyor. Bu sayfaları normal paylaşım aracı olarak kullanmak yerine, bu hesapları reklam satın almak için kullandığını düşünüyoruz. Demek ki dünya devi bile olsanız sosyal medya reklamlarına ihtiyaç duyuyorsunuz :)
Ve bu sabah teknoloji dünyasının amiral gemisi diyebileceğimiz apple, instagramdaki yerini aldı. Önümüzde ki günler de takipçilerinin hızla artacağını tahmin ediyoruz.
Teknoloji devi apple, instagram hesabından genel de iphone kullanıcılarının çektiği görüntü yada videoları paylaşıyor. #shotoniphone tagı ile yapılan paylaşımlar arasından seçtiklerini kendi instagram hesabından paylaşan apple genel de dikkat çeken güzel görüntüleri paylaşıyor. Apple'ın gerçekten sosyal medya da yer alıp almayacağı ve yalnızca çalma listelerine bağlanmaktan ve çekilen fotoğrafların güzel bir şekilde hazırlanmış videolarını göndermekten ziyade daha çekici birşeyler inşa edip etmeyeceği önümüzde ki zamanlar da ciddi bir merak konusudur.